ADVANTECH یکی از بزرگترین شرکت های تولید تجهیزات الکترونیک و کامپیوتر در سطح جهان می باشد و همانند سایر تولید کنندگان تجهیزات الکترونیک رده صنعتی در کشور تایوان قرار دارد. کامپیوتر های صنعتی تولید این کمپانی بصورت بسیار فراگیر در صنایع مختلف ایران مورد استفاده قرار گرفته اند و کماکان تقاضا برای انواع مختلف این کامپیوتر ها وجود دارد. کامپیوتر و سرور های صنعتی، انواع Main-Board های صنعتی و ماژولها و واسط های مختلف ارتباطی، نمایشگرها و HMI های صنعتی بخش عمده ای از محصولات این سازنده را به خود اختصاص داده اند.
این شرکت در بخش اتوماسیون صنعتی، تولید کننده کنترلر ها و RTU های ماژولار می باشد که قابلیت پشتیبانی از پروتکل های مختلف را داشته و در عین حفظ کیفیت کالا، نسبت به رقبای اروپایی از قیمت رقابتی تری برخوردار می باشد. این تجهیزات هم می توانند به عنوان RTU برای جمع آوری دیتا از محیط صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و هم به عنوان یک کنترلر، بصورت محلی، کنترل یک فرآیند را بر عهده گیرند.
ADVANTECH دارای سبد محصولات ارتباطات صنعتی مانند انواع سوییچ های شبکه صنعتی و انواع مودم های سلولار می باشد که پس از خرید کمپانی B+B ، از تنوع و کارایی مناسبی برخوردار گردیده اند. انواع لپ تاپ صنعتی و تجهیزات الکترونیکی قابل حمل صنعتی ، نیز جزو تولیدات این کمپانی می باشد.