Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/easyertb/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/easyertb/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/easyertb/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684
Home - شرکت ایزی ارتباط پارس
زیمنس
ruggedcom
شرکت" ایزی ارتباط پارس"، فعالیت خود را با هدف تمرکز بر حوزه IT در صنعت، از سال 1384 آغاز نمود. با گذشت زمان ،کسب تجارب مفید و ارزنده در پروژه های متعدد، و افزایش توان مالی و فنی خود، توانسته است در جایگاه یک کمپانی تخصصی و پیشرو در زمینه ارتباطات، شبکه، و مخابرات صنعتی قرار گیرد. در حال حاضر این شرکت دارای قرارداد نمایندگی فروش انحصاری و مجاز چندین کمپانی مطرح دنیا در زمینه شبکه های ارتباطی صنعتی است، که معرفی مختصری در لینک های ذیل در خصوص این کمپانی ها و حوزه های کاری آنها، ارائه شده است.
افزایش تقاضا در حوزه کامپیوترهای غیر صنعتی با کاربری های سازمانی، باعث شد تا این مجموعه علاوه بر دپارتمان شبکه های صنعتی، اقدام به احداث بخش دیگری برای واردات و فروش کامپیوترهای خاص نماید، که در حال حاضر نمایندگی انحصاری فروش کمپانی Centerm را در اختیار داشته، و اقدامات لازم برای توسعه و پویایی هر چه بیشتر این بخش در حال انجام است.
شرکت "ایزی ارتباط پارس" ، عمدتا به شکل یک شرکت مهندسی و تامین کالا (Engineering and Procurement) مشغول فعالیت می باشد، که در موارد خاصی می تواند با توجه به شرایط پروژه، بصورت یک پیمانکار EPC مخابرات و شبکه ، در طرح های صنعتی مشارکت نماید. ضمن اینکه، با تکیه بر نیروهای متخصص و آموزش دیده فنی، پروژه های صرفا مهندسی و حتی نصب و نگهداری متعددی نیز انجام داده است. این شرکت علاقمند به مشارکت و توسعه همکاری با شرکت های تجمیع سازان (System Integrator Companies) کشور در زمینه پروژه های مختلف از جمله صنایع ریلی، صنایع حمل و نقل مانند کنترل ترافیک، نظارت تصویری و کنترل شهری و جاده ای، صنایع مرتبط با انرژی شامل نفت، گاز، برق و آب و فاضلاب، اتوماسیون صنایع سنگین، کشتیرانی و صنایع دریایی می باشد. این شرکت ، تاکنون، با ارائه خدمات متمایز، موجبات رضایت خاطر مجموعه هایی ارزشمند پیمانکاران داخلی را فراهم آورده، و قدم های مفیدی در راستای تامین منافع ملی برداشته است.
قابلیت کلیدی و محوری شرکت "ایزی ارتباط پارس" که آن را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر دسترسی به بازارهای خارجی و امکانات تبادلات مالی و بازرگانی آن، گارانتی و تعهد آن به ارائه طیف گسترده ای از خدمات پس از فروش می باشد. این ویژگی بارز یک مزیت رقابتی ارزشمند محسوب می شود.

رویدادها و اخبار

  • ACADEMY-EASYERTEBAT
    رونمایی از پلتفرم آموزش آنلاین آکادمی ایزی ارتباط
    آکادمی ایزی ارتباط همزمان با روز دانشجو افتتاح شد. آکادمی ایزی ارتباط مجموعه ویدئوهای آموزشی جامع درباره شبکه، تجهیزات صنعتی شبکه، اتوماسیون صنعتی و راهکارهای صنعتی ارائه شده برای کارخانه ها است که به همت متخصصان ایزی ارتباط تهیه شده و در دسترس کاربران محترم قرار خواهد گرفت.
فرم استخدام