hmi راهکارهای در صنایع مختلف

محاسبات قابل اطمینان در محیط های سخت

در صنایعی مانند صنایع غذایی و آشامیدنی، دارویی و بسته بندی، کلیه تجهیزات باید از نظر بهداشتی، مقاومت و قابلیت اطمینان کاملاً با استانداردهای لازم و سخت مطابقت داشته باشند. HMI های سری SPC ادونتک مطابق با استاندارد محافظتی IP، طراحی بدون فن و ساخته شده با قطعات صنعتی با کیفیت بالا، کاملا ضد گرد و غبار و ضد آب هستند تا نیازهای صنعت را برآورده کنند و در محیط های سخت مقاومت کنند.

بر خلاف سایر دستگاه ها که برای محافظت به کابینت کنترلی بزرگ احتیاج دارند، Advantech محفظه HMI های خود را به صورت محفظه ضد آب طراحی کرده است. بنابراین با ادغام یک پایه نصب VESA یا بازوی متحرک نصب HMI، می توان این HMI ها را مستقیماً روی ماشین آلات نصب کرد و تعداد تجهیزات اضافی استفاده شده را کاهش داد.

Advantech – کیفیت در حد استانداردهای جهانی

با بیش از گذشت 30 سال از تاسیس خود، ادونتک با بیش از 30 درصد سهم بازار به پیشرو بازار جهانی در حوزه کامپیوترهای صنعتی (IPC)تبدیل شده است. زیرا Advantech طیف گسترده‌ای از کامپیوترهای صنعتی (IPC) را ارائه می دهد که عملکرد قابل اطمینانی را در محیط ها با شرایط سخت دارند.

حفاظت همه جانبه از دستگاه ها در صنایع خاص ضروری است

تولید خودرو

محیط کارخانه های تولید خودرو معمولاً دارای گرد و غبار هستند. برای نظارت و کنترل همه فرایندها و همچنین برقراری ارتباط با ماشین آلات از HMI های مستحکم و مقاوم استفاده می شود. با این حال بدون داشتن درجه حفاظتی حداقل IP65، درون این HMI ها ممکن است گرد و غبار جمع شده و منجر به خرابی تجهیزات شوند. بنابراین برای اطمینان از عملکرد پایدار و به حداقل رساندن وقفه های تولید، HMI ها باید به لایه حفاظتی جامع در برابر نفوذ گرد و غبار مجهز شوند.

hmi in car factory

فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی

در صنایع غذایی و آشامیدنی، کلیه تجهیزات باید سخت ترین و بالاترین استانداردها و شرایط بهداشتی را داشته باشند. بیشتر فرآیند ها نیاز به ضد عفونی منظم تجهیزات با آب در دما و فشار بالا و تمیز کردن با مواد شوینده قوی، از جمله ضد عفونی کننده های اسیدی و قلیایی دارند. بنابراین، سیستم هایی با درجه حفاظتی IP66 / IP69K برای محافظت کامل در برابر نفوذ آب و گرد و غبار ضروری هستند.

تولیدات دارویی

تولیدات دارویی باید از مقررات دقیق محیط پیرامون مربوط به ذرات معلق در هوا پیروی کنند. HMI ها باید بتوانند در محیط های دارای مواد خطرناک و خورنده که شامل تمیز کردن منظم با مواد ضد عفونی کننده، روغن با فشار و دمای بالا یا امولسیون ها و حتی اسیدها و مواد قلیایی است، مقاومت کنند. برای تأمین نیازهای دقیق بهداشتی و نظافتی، همه سیستم ها باید دارای درجه حفاظتی حداقل IP66، ایده آل IP69K باشند، تا از حفاظت و قابلیت اطمینان کامل برخوردار شوند.

hmi در صنعت دارویی

صنایع بسته بندی

برای کاربردهایی مانند بسته بندی مواد غذایی و آشامیدنی، تولیدات دارویی یا تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات اغلب در معرض آب و هوای سخت، آلودگی، آب، مواد خورنده، انواع مایعات و بازه وسیع دمایی قرار دارند. بنابراین HMI های مورد نظر برای استفاده در چنین کاربردهایی باید دارای درجه محافظتی IP65 ،IP66 یا IP67 باشند تا استانداردهای ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند.

همکاری با ما

شرکت ایزی ارتباط پارس از سال 2016 نماینده رسمی ادونتک در ایران است و به عنوان تأمین کننده محصولات و ارائه دهنده خدمات اتوماسیون صنعتی، نمایندگی فروش محصولات این شرکت را بر عهده دارد. با توجه به تجارب مهم و ارزشمند کمپانی ادونتک و راهکارهای کاملاً مطمئن که ارائه شده است، می توانیم در همه جنبه های پروژه از برنامه ریزی تا راه اندازی، به شما کمک کنیم.

فرم استخدام