مقالات ایزی ارتباط

14 دی 1400
main-different-fiber-cable

انواع کابل فیبر نوری

انواع کابل های فیبر نوری تک حالته(SMF) و فیبر نوری چند حالته (MMF) به طور گسترده در کاربردهای مختلف استفاده میشوند. فیبر چند حالته یا Multimode و فیبر تک حالته یا  Single-mode دو نوع اصلی کابل فیبر نوری هستند.
6 دی 1400
fiber cable

فیبر نوری چیست؟

فیبر نوری یک رشته نازک و به طول ممتد است که از ماده ای شبیه شیشه یا پلاستیک شفاف تشکیل شده است. در این رشته ها نور از یک طرف تار نوری وارد و از طرف دیگر آن خارج شود.
15 آذر 1400
s7-1200-main-image

راهکارهای کامپیوترهای سیماتیک زیمنس برای ارتباط از راه دور

در این مقاله در مورد کامپیوترهای سری سیماتیک زیمنس S7-1200 ،S7-400 و غیره و راهکارها و مزیت های هرکدام برای ارتباط از راه دور می پردازیم
10 آذر 1400
artificial-intelligence

دیجیتالی شدن کارخانه ریخته گری با استفاده از هوش مصنوعی

برنامه ریخته گری قالب ماسه ای با استفاده از کامپیوتر صنعتی پیشرفته ادونتک مدل MIC-710AIX مبتنی بر هوش مصنوعی و برمبنای راهکار SDE انجام می شود
1 آذر 1400
industrial telecommunication

ارتباطات از راه دور صنعتی

دسترسی از راه دور به کارخانه، ماشین آلات و برنامه های مربوط به ارتباطات سیار از هر نقطه ای از جهان روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند. این یک مزیت مهم و رقابتی، هم در صنعت و هم در حوزه های مرتبط با صنعت می‌باشد.
24 آبان 1400
Siemens-managed-main

مزایای سوئیچ‌های مدیریتی اسکالانس

سوئیچ‌های SCALANCE X از زیمنس با تمام استانداردهای پذیرفته شده مطابقت دارند و به همین دلیل برای کاربردهای مختلف در صنایع و کشورهای گوناگون تأیید شده اند.
فرم استخدام