سرور صنعتی

 

سرورها، کامپیوترهایی قدرتمند، همیشه روشن و آنلاین با سخت افزارهای پیشرفته هستند که با پشتیبانی از مقدار بالایی از حافظه های RAM ،Storage، کارت های پردازنده گرافیکی قدرتمند و تعداد زیاد اسلات های توسعه بر روی مادربرد، میتوانند سرویس های متنوعی را به حجم زیادی از کاربران به صورت بدون وقفه و با کارایی بالا ارائه کنند. مدل های صنعتی سرورها دارای قابلیت های خاصی از جمله استاندارد های ضد ضربه و ضد شوک می باشند و در حوزه های پزشکی، نفت و گاز، پالایشگاه و نیروگاه ها کاربرد دارند.
server-advantech

اسلات SBC و بک پلین ها

اسلات کامپیوتر تک برد (SBC) و بک پلین ها از استاندارد PICMG 1.0 و PICMG 1.3 پیروی می کنند که به انعطاف پذیری و عملکرد قابل قبولی دست پیدا می کنند. اسلات SBC و رایانه تعبیه شده با بک پلین ها مجهز به رابط قدرتمند و اینترفیس قابل بسط هستند. ما همچنین می توانیم از صفحه شخصی پسیو قابل تنظیم استفاده کنیم که شامل بردهای PCI، بردهایISA   PICMG 1.3در اندازه های کامل، PICMG 1.0 در اندازه کامل و نیم اندازه و رایانه های تک برد هستند.

کیس های کامپیوتر صنعتی

سری شاسی های رایانه ای صنعتی، مادربردها، بک پلین(backplanes) و کامپیوترهای تک برد، مانند شاسی IPC، شاسی ATX، محفظه IPC برای سرورها، تابلوهای سرور، شاسی سرور و سیستم های سرور را ارائه می دهند. سری های شاسی IPC یک بلوک اساسی برای کاربردهای سختگیرانه ایجاد می کند.

سرورهای صنعتی و ذخیره سازی

سرورهای صنعتی و سری های ذخیره سازی شامل چندین رک سرور و سرورهای سفارشی برای اطمینان از اعتبار(reliability) گسترش ظرفیت و استقرار آسان هستند. سری های سرور شامل سرور MB، شاسی سرور، سرورهای GPU و مجموعه های ذخیره سازی شامل آرایه های دیسک خارجی، سرورهای JBOD و ذخیره سازی هستند.

مادربردهای صنعتی  ATX

مادربردهای ATX و سری مادربردهای Embedded از 7 اسلات توسعه پشتیبانی می کنند. با پردازنده های خانواده Intel Core ،MB ATX و Embedded MB عملکرد قدرتمند و بالایی دارند و طیف گسترده ای از ظرفیت های محاسباتی را ارائه می دهند.

لوازم جانبی رایانه های صنعتی

لوازم جانبی IPC ادونتک می تواند با ماژول های مختلفی از جمله IPMI ،TPM، منبع تغذیه، کارت های گرافیک صنعتی، کارت های riser و لوازم جانبی همه کاره رکمونت/والمونت ادغام شود، همچنین می تواند به ادغام کنندگان سیستم در ساخت سیستم های رایانه ای ساده برای کار کمک کند.

فرم استخدام