شرکت ORing یکی از بهترین سازندگان تجهیزات ارتباطی صنعتی تایوان می باشد. این شرکت کار خود را از سال 2005 آغاز نمود و در مدت کمی توانست تقریبا از تمامی کمپانی های نوظهور دیگر در زمینه شبکه های صنعتی پیشی گرفته و به بازارهای اروپا وآمریکا نیز راه پیدا کند. این شرکت ابتدا تولیدات خود را بر مبنای نیازمندیهای پروژه و بصورت Customized Solution برای پروژه های صنعتی ارایه می کرده است. با افزایش تقاضا ، نسبت به تولید انبوه سوییچ های صنعتی ، انواع مبدل های سریال و فیبر نوری ، روتر های سلولار به همراه Access Point های WiFi اقدام نمود و موفقیت بسیاری در ساخت و فروش کالاهایی با کیفیت و مطابق با استانداردهای صنعتی کسب نمود.
از دیگر دلایل موفقیت این شرکت در عرصه ارتباطات صنعتی، رویکرد مثبت آن در زمینه کاهش هزینه های راه اندازی پروژه های مربوط به شبکه های صنعتی است. SFP های صنعتی بسیار گرانقیمت بوده، و در صورت استفاده از این SFP ها در پروژه هایی در محیط های که بصورت Outdoor اجرا میشوند، هزینه پروژه به شدت افزایش می باشد.
بنابراین شرکت ORing برخلاف سایر سازندگان دیگر، امکان نصب SFP های غیر صنعتی و ارزان قیمت را روی سوییچ ها و مبدل های فیبر خود فراهم کرده، تا در صورتیکه پروژه در محیط صنعتی نبوده و صرفا در یک محیط Outdoor می باشد، باعث تحمیل هزینه نگردد. بنا به این دلیل، این کمپانی یکی از محبوب ترین برند های شناخته شده برای تجهیزات اکتیو پروژه های IP-Surveillance یا نظارت تصویری می باشد. از سوی دیگر، تولید انواع سوییچ های POE صنعتی مدیریت پذیر و ساده با تعداد پورت های متنوع، به رشد این برند در پروژه های نظارت تصویری کمک نموده است.