خدمات مهندسی و مشاوره

شرکت “ایزی ارتباط پارس” ، با تکیه بر توانمندی نیروهای آموزش دیده در بخش های مختلف ارتباطات و اتوماسیون صنعتی ، به عنوان یکی از مراجع دانش فنی در داخل کشور شناخته می شود. علاوه بر آن، بر اساس تجربه استفاده از بستر های مختلف در طول سالیان متمادی ، متخصصین این شرکت دید بسیار وسیع و دقیقی در خصوص مزایا، معایب ، و کاربری هر یک ار آنها داشته، و بر اساس این تجربیات می توانند بهترین گزینه های فنی و مالی را برای پروژه های مختلف پینهاد دهند.
در پروژه های EPC ، شامل طراحی ، تامین کالا و اجرای شبکه های صنعتی، این شرکت بارها طراحی و تولید مدارک مهندسی را بصورت دقیق و گسترده ، مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام داده است. بر این اساس، قابلیت عقد قرارداد برای طراحی و مشاوره کلیه شبکه های صنعتی در سطح ملی را فارغ از انواع برندها، برای کاربری در صنایع گوناگون، داراست. رشد گسترده پروژه های اسکادا و مانیتورینگ در حوزه های نفت و گاز، برق و آب، این شرکت را برآن داشته تا علاوه سبد تامین کالا، از تجربیات و دانش انباشته در جهت سود آوری برای مجموعه استفاده نماید.
گواهینامه رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک، که از سال 1394 این شرکت موفق به اخذ و حفظ آن گردیده است، موید تصمیم مدیران آن جهت توسعه دانش فنی و نهادینه ساختن خدمات فنی و مهندسی در سطوح مختلف می باشند. لذا این شرکت مشتاق به ارایه انواع خدمات نامبرده به کارفرمایان محترم و شرکت های مشاور فعال در زمینه نفت و گاز، نیرو، و اتوماسیون و نیز شبکه های زیر ساخت نظارت تصویری، برای توسعه بازار خود و ایجاد زمینه فنی مناسب در کاربرد انواع تجهیزات ارتباطی است.
علاقمندان می توانند علاوه اطلاعات ارایه شده در وبسایت ، با بخش های فنی دپارتمان های شبکه های صنعتی، و دپارتمان فناوریهای نوین رایانه ای ، برای برگزاری پرزنتیشن های فنی و یا عقد قرارداد برای خدمات مشاوره و مهندسی، تماس حاصل فرمایند.