substation automation
 
 
 
 
 
 

اتوماسیون پست برق

پست ها و پست های مبدل برق، در ولتاژ بالا و ولتاژ متوسط نیاز به راهکارهای ارتباطی قوی برای دستیابی به حداکثر ثبات در کاربرد¬های مهم دارند.

زیمنس تجربه جهانی را در پست­های برق ولتاژ بالا و ولتاژ متوسط به ارمغان می آورد و عملکرد قابل اعتماد دستگاه شما را برای کاربردهای مهم و حیاتی نیز، امکان پذیر می­کند. با توجه به مشخصات استانداردهای IEC 61850-3 و IEEE 1613 ، سبد محصولات  RUGGEDCOM ،حتی بالاترین نیازمندی­ها جهت تداخلات الکترومغناطیسی شدید،قابلیت ضد لرزش و ضد ضربه – در دمای کار بین منفی 40 درجه سانتیگراد تا مثبت 85 درجه سانتیگراد را تامین می کند.

در طیف گسترده ای از محصولات ، شما همیشه راهکار ارتباطی بهینه ، متناسب با نیازهای خود پیدا خواهید کرد، با استفاده از رابط های سریال ، شما همچنین می توانید بخش های موجود نیروگاهی را در شبکه جدید اترنت، به صورت ساده ادغام کنید. سازوکارهای مدرن Redundancy ، قابلیت اطمینان شبکه را تضمین می کنند. به عنوان مثال ، پروتکل های Redundancy (PRP) و  (HSR) تضمین می کنند که احتمال از بین رفتن داده­ها  در کاربرد های حساس به زمان ناشی از تنظیم مجدد شبکه ارتباطی، وجود ندارد.

با پیروی از استاندارد IEEE 1588 و همزمان سازی دقیق از طریق اترنت ، راهکارهای ارتباطی ما باعث افزایش کارایی شبکه شما می شوند. این استاندارد ، مبنایی برای عملکرد بدون وقفه است که توسط روش­های رفع خرابی از طریق مکانیسم های یکپارچه عیب یابی ، امنیتی و نگهداری از راه دور، پشتیبانی می شود.

زیمنس راه حل های ارتباطی قوی ، ایمن و مطمئن را برای کاربرد­های مهم به شما ارائه می دهد.

فرم استخدام